Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Wellness

Tropical Paradise v Tatralandii (zdroj: tatralandia.sk)
Tropical Paradise v Tatralandii (zdroj: tatralandia.sk)

Aquapark Tatralandia

Ak sa deťom zachce šantiť a rodičom oddychovať, spojiť tieto aktivity môžete v Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Len 30 km od Nižnej Boce nájdete najväčší vodný park na Slovensku, ktorý je vám vďaka zdroju termálnej minerálnej vody k dispozícii počas celého roka. Užijete si zábavu na vodných atrakciách a minerálna voda bude zatiaľ blahodárne pôsobiť na vaše pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Atrakcie: bazény, tobogany, surfovacie vlny, wellness centrum, relaxačná zóna, funpark

Ďalšie aktivity: reštaurácie a bary, baby silent zone, animácie, Liptov hala, Hurricane Factory Tatralandia

Cenník a viac info: www.tatralandia.sk

Wellness v Chate pod Čertovicou (zdroj: chatapodcertovicou.eu)
Wellness v Chate pod Čertovicou (zdroj: chatapodcertovicou.eu)

Wellness v Chate pod Čertovicou

Predstavte si wellness uprostred prírody. Obklopuje ho len zeleň, ticho, ničím a nikým nerušený pokoj. Zažiť dokonalý relax mimo rušných turistických oblastí môžete v hoteli Chata pod Čertovicou, vzdialenom 5 km od Nižnej Boce. Komu sa nelení, vysadne na bicykel alebo si obuje pohodlnú vychádzkovú obuv a o hodinku si vychutnáva chvíle nerušenej pohody.

Zariadenia: vírivka pre 3 osoby, aromatická parná sauna, fínska sauna, oddychová miestnosť s ležadlami s výhľadom na svah a okolitú prírodu, prírodné ochladzovacie jazierko

Oplatí sa vedieť: Rezerváciu je potrebné nahlásiť hodinu pred vstupom, posledný vstup o 20:00. Kapacita wellnessu je 10 osôb.

Rezervácie: +421 911 306 951
Web: www.chatapodcertovicou.eu