Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Nižnobocký Spravodaj

Rozhľadňa Nižná Boca

Nový obecný rozhlas ROZaNA

Vážení spoluobčania, obec Nižná Boca zavádza nový systém informovania obyvateľov. Pôvodný obecný rozhlas nahradí moderný informačný systém ROZaNA. Všetky hlásenia obecného rozhlasu si odteraz budete môcť vypočuť aj spätne na webstránke alebo v aplikácii ROZaNA.

Čítať viac

Výkup papiera

Spoločnosť Brantner oznamuje občanom, že v utorok 23. apríla 2024 uskutoční v našej obci výkup papiera a výkup použitého kuchynského oleja. Výkup sa uskutoční od 15.35 do 15.50 hod. pred chatou KAMENICA.

Čítať viac

Vývoz elektroodpadu

Obec Nižná Boca oznamuje občanom, že dňa 18. apríla 2024 (štvrtok) bude z našej obce vyvezený elektroodpad. Do uvedeného dátumu môžete elektroodpad zhromažďovať pred schody kultúrneho domu.

V prípade, že sa potrebujete takéhoto odpadu zbaviť skôr, môžete ho priebežne nosiť pred požiarnu zbrojnicu. Do elektroodpadu patria:

chladničky, elektrické pece, práčky, mikrovlné rúry, vysávače, žehličky, mlynčeky, fritézy, počítače, monitory, tlačiarne, telefónne prístroje, mobilné telefóny, rádiá, televízory, hi-fi zariadenia, DVD, olovené batérie , lineárne a kompaktné žiarivky

ĎAKUJEME, ŽE ODPADY TRIEDITE!

Kostol (Simona Slováková)

Služby Božie 2023

Obec Nižná Boca si dovoľuje informovať svojich obyvateľov a návštevníkov, že počas sviatkov sa Služby Božie budú konať v Evanjelickom kostole v dňoch 24. decembra 2023 a 31. decembra 2023 o 15:45 hod. Všetkých srdečne pozývame.