Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Značka: Pozvánka

Pozvánka: Slovenský deň kroja 2022

Spoločnosť STAR production s.r.o. si vás dovoľuje čo najsrdečnejšie pozdraviť a s veľkou úctou pozvať na piaty ročník ojedinelého podujatia zameraného na šírenie tradícii s názvom SLOVENSKÝ DEŇ KROJA, ktorého história sa začala písať v roku 2018 s cieľom pripomenúť si pamiatku prof. Ing. Štefana Nosáľa umeleckého vedúceho a choreografa umeleckého súboru Lúčnica a ktorý sa uskutoční 1. septembra 2022 na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Čítať viac

Pozvánka: Hasičská nedeľa

Žilinský samosprávny kraj, Liptovské múzeum – Národopisné múzeum v Liptovskom Hrádku, Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru Liptovský Mikuláš Vás srdečne pozdravujú na podujatie HASIČSKÁ NEDEĽA, ktoré sa uskutoční v nedeľu 1. augusta 2021 od 11:00 v Múzeu Liptovskej dediny v Pribyline.

Čítať viac

Rozhľadňa Nižná Boca

Pozvánka: Brigáda

Vážení spoluobčania, príďte nám pomôcť v sobotu 27. apríla 2019 pozametať horný úsek cesty, vyčistiť krajnice a pozbierať odpadky pred prvým kosením. Začneme o 8.00 hod pri Kultúrnom dome. Ďakujeme všetkým, ktorí tak už urobili pred svojimi domami. (viac…)

Brigáda: Kosenie cintorína

Obec Nižná Boca organizuje brigádu – kosenie a hrabanie trávy na cintoríne, ktorá sa uskutoční v sobotu 4. augusta 2018. Stretneme sa o 8.00 hod. pri Dome smútku. (viac…)

Brigáda: Kosenie cintorína

Obec Nižná Boca organizuje brigádu – kosenie a hrabanie trávy na cintoríne, ktorá sa uskutoční v sobotu 5. augusta 2017. Stretneme sa o 8.00 hod. pri Dome smútku.