Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Šafran

[vc_row][vc_column][lsvr_image lightbox=“yes“ image=“3298″ size=“full“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lsvr_content_box]Drevenica – penzión Šafran sa nachádza v tichej doline na okraji obce Nižná Boca, atraktívneho miesta zimnej aj letnej turistiky. Atmosféru pohody umocňuje horský potok Chopcovica pretekajúci okolo drevenice. Hostia majú k dispozícii štýlovú terasu s malým prírodným rybníkom, vonkajší krbový gril, ohnisko s kotlíkom a ruské kolky.

Penzión pozostáva z dvoch samostatných obytných častí, k vybaveniu patrí aj televízia so satelitom a DVD prehrávačom, spoločenské hry. Vykurovanie je elektrické, podlahové a priame – sálaním z kozuba.[/lsvr_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″]

[/vc_column][vc_column width=“1/2″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lsvr_content_box][lsvr_tabs] [lsvr_tab_item title=“Kapacita“]

Celková kapacita ubytovania je 28 (v prvej časti je 9 lôžok + 1 prísteľka, v druhej časti je 17 lôžok + 1 prísteľka).

V prvej časti [A] sú 2 mezonetové izby (2+2 a 2+3, možnosť prísteľky), spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchyňou, krbom a samostatným sociálnym zariadením.

V druhej časti [B] drevenice je spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom, kompletne vybavená kuchyňa vrátane umývačky riadu, sociálne zariadenia. K dispozícii je jedna 3-posteľová izba s možnosťou prísteľky, 2 mezonetové izby (2+2), každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC a jeden apartmán, ktorý pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynkou, spálne pre 2 osoby, 2 mezonetových spálni (každá s 2 lôžkami) a kúpeľne so sprchovým kútom a WC.

[/lsvr_tab_item] [lsvr_tab_item title=“Vybavenie“]

  • štýlová terasa s malým prírodným rybníkom
  • vonkajší krbový gril
  • ohnisko s kotlíkom
  • vírivá vaňa
  • drevená kúpacia kaďa
  • ruské kolky
  • bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
  • možnosť zapožičania horských bicyklov

[/lsvr_tab_item] [lsvr_tab_item title=“Fotogaléria“]

[/lsvr_tab_item] [lsvr_tab_item title=“Kontakt“]

Pavel Kadura
Nižná Boca 211
Slovensko

Tel.: +421 905 258 208
E-mail: kadurap@gmail.com

Web: www.boca-ubytovanie.sk

GPS: 48° 56’ 59.39″ N, 19° 46’ 0.5″ E

[/lsvr_tab_item]

[/lsvr_tabs][/lsvr_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lsvr_gmap type=“hybrid“ zoom=“16″ latitude=“48.949734″ longitude=“19.766520″ height=“300″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lsvr_content_box]* v závislosti od sezóny

← Späť na Ubytovanie

[/lsvr_content_box][/vc_column][/vc_row]